جلسه مشترک شورای شهرستان و شورای اسلامی مشکین شهر با حضور دکتر فتحی شهردار مشکین شهر در محل ساختمان شورای شهر

جلسه مشترک شورای شهرستان و شورای شهر در محل شورای شهر مشکین شهر برگزار شد.   

🔹دکتر فتحی شهردار مشکین شهر در این جلسه با ارائه پیشنهادی جهت تاسیس دبیرخانه شهرداری های شهرستان گفت : تاسیس دبیرخانه شهرداری های شهرستان که همه شهرداری ها ی شهرستان در آن عضو باشند می تواند اهداف مختلف از جمله انتقال تجربیات ، اجرای پروژه های مشترک در زمینه سرمایه گذاری ها – کمک و همیاری در مواقع بحران ، انتقال مشکلات به سطح بالاتر و حتی در سطح کشوری را تسریع بخشد.

🔹عسگر عطایی رئیس شورای شهر مشکین شهر :
شناسایی ظرفیت های کل شهرستان از اهداف تشکیل این جلسه است و با شناسایی و استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان بخصوص در حوزه های عمرانی ،گردشگری ، صنایع دستی و کشاورزی توسط شوراها و دهیاری ها می توانیم زمینه رونق شهرستان را فراهم نماییم.
بزرگترین رتبه و امتیاز ما این است که منتخب مردم هستیم و اگر به مردم ایمان و باور داشته باشیم در تمامی کارها موفق خواهیم بود.

🔹سعید جیره :
برنامه و چشم انداز چهارساله شورا در جهت افزایش رفاه و رضایتمندی شهروندان است و با مردم بخصوص در بحث بودجه شهرداری با شفافیت برخورد کرده و مردم را در جریان خواهیم گذاشت.
تکریم و احترام مردم برای ما و کارکنان شهرداری واجب است و همواره باید در این راه ثابت قدم باشیم.

🔹رحیم فرجی :
اعضای شورا به خاطر ارتباط تنگاتنگ با مردم همه مشکلات مردم را از نزدیک درک و لمس می کنند و نباید منتظر بمانیم تا یکی بیاید و مشکلات را برای ما حل کند بلکه باید ایده ها و راهکارها در اینگونه جلسات مطرح شود تا ان را پرورش داده و برنامه ریزی لازم را برای رفع مشکلات انجام دهیم.

🔹ولی حیدرزاده :
با تعامل و اتحاد و صداقت بین اعضا باید کارها را به پیش ببریم و هدف شورای شهر و شهرستان آبادانی شهر و خروج از بن بست کنونی است.

🔹باقر فرامرزی :
وظایف، ترکیب و اختیارات قانونی شورا در حد یک نماینده است و می توانیم در بسیاری از موارد و مسائل ورود پیدا کنیم.
ما می توانیم فعال ترین شورا ی شهر و شهرستان در منطقه باشیم و به آینده شورای شهر خوشبین هستم چراکه هدف همه آنها توسعه و عمران شهر است
در انتخاب شهردار برخی مقاومتها وجود داشت اما شورا در مقابل آن ایستاد و اگر هدف توسعه شهرستان باشد هیچ قدرتی نمی تواند جلوی آن بایستد و برای عبور از چالشها اتحاد بین شورای شهر و شهرستان لازم است.
مدیر واقعی آن است که در شرایط بحران مسئولیت را بپذیرد وگرنه در شرایط ایده آل همه می توانند شهر را اداره کنند.

پاسخ دهید

آدرس پست الکترونیکی شما منتشر نمی‌شود.