فهرست بستن

بازدید مهندس انوری آذر شهردار مشکین شهر از سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی شهرداری

?بازدید مهندس انوری آذر شهردار مشکین شهر از سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی شهرداری

? به گزارش روابط عمومی شهرداری، مهندس انوری آذر شهردار مشکین شهر صبح امروز با حضور در سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی با رئیس و کارکنان این سازمان دیدار کرد.

?مهندس انوری آذر از تحولات و اقدامات مناسب که موجب انضباط مالی و اداری و نیز درآمدزایی در این سازمان شده است مطلوب ارزیابی نمود و از تلاشهای مهندس قهرمانی و کارکنان سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی در جهت افزایش خدمات رسانی و تکریم شهروندان و حمایت از رانندگان شریف ناوگان عمومی مشکین شهر تقدیر نمود.

?وی در ادامه افزود: با مدیریت واتخاذ تدابیر لازم در جهت پرداخت بدهی و ساماندهی جایگاههای CNG شهرداری شاهد رفع مشکلات این جایگاهها و خدمت رسانی مطلوب به شهروندان محترم خصوصا رانندگان زحمت‌کش خواهیم بود.

? وی در پایان از ریاست و کارکنان سازمان حمل و نقل همگانی خواست با تلاش و جدیت نسبت به انجام اقدامات اساسی از جمله بهسازی خط کشی معابر و خیابانها، اصلاح تابلوهای علائم ترافیکی ، تجهیز چراغهای راهنمایی و چشمک زن در مسیرها و نقاط پرتردد سطح شهر، استقرار ایستگاههای مدرن تاکسی در سطح شهر با لحاظ کردن زیباسازی شهری و همچنین برگزاری همایش یک روزه تکریم رانندگان شریف تاکسی تا انتهای سالجاری اهتمام نمایند.