فهرست بستن

رحمت انوری آذر شهردار مشگین شهر شد

یک عضو شورای شهر مشگین شهر گفت: پس از دریافت برنامه از رحمت انوری آذر با توجه به بومی بودن و داشتن سابقه، رای گیری اولیه انجام شد که اکثریت مطلق شورا موافق رحمت انوری آذر بودند.

فریدون محمدی نائب رئیس شورای شهر مشکین شهرضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر اسلام و امام جعفرصادق (ع) در رابطه با انتخاب شهردار جدید گفت :در جلسه ای که روز شنبه با حضور تمامی اعضا برگزار شد بحث ها یی دررابطه با انتخاب شهردار انجام شد و اکثریت شورا نظرشان بر این بود که شهردار منتخب باید دارای سابقه شهرداری و ترجیحا از گزینه های بومی باشد.
پس از دریافت برنامه از رحمت انوری آذر با توجه به بومی بودن و داشتن سابقه رای گیری اولیه انجام شد که اکثریت مطلق شورا موافق رحمت انوری آذر بودند و قرار شد روز یکشنبه همزمان با میلاد پیامبر اسلام (ص) جلسه برگزارو صورتجلسه تنظیم شود و دعوتنامه ها نیز برای تمامی اعضای شورا نوشته شد.
اما به هر دلیلی امروز دو عضو شورا درجلسه حضور نیافتند و طبق قانون با پنج نفرعضو شورا جلسه تشکیل و رحمت انوری آذر به عنوان شهردار انتخاب شد.
فریدون محمدی گفت : با توجه به بلاتکلیفی شهرداری در این مدت بسیاری ازاعتبارات دولتی را از دست داده ایم لذا به دنبال فردی با تجربه و دارای اطلاعات کافی از شهرداری بودیم که بتواند ضمن جذب اعتبار و درآمدزایی ، توسعه و عمران شهری را بتواند با جدیت دنبال کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *